Architektura 21szego wieku : Gimnazjum Yongjia, zawody pływackie / Idea Image Institute of Architects

Dzięki uprzejmości Idea Image Institute of Architects Idea Image Institute of Architects przedstawiła swój najnowszy projekt, Gimnazjum Yongjia dla naszej recenzji czytelników.
Dodatkowe zdjęcia i krótki opis po skoku.
Plan postępował w oparciu o wyznaczony system licytacji, kiedy rząd Yongjia zaprosił nas w 2010 roku.
Yongjia to małe miasto położone w południowo-wschodniej części Chin, a od Szanghaju dzieli je około 6 do 7 godzin jazdy samochodem.
Jego głównym źródłem dochodów były produkty ze skóry w przeszłości, a obecnie szybko się rozwija i rozwija, tak jak każde inne chińskie miasto.
Dzięki uprzejmości Idea Image Institute of Architects Pierwsze wrażenie Yongjia nie było tak rozległym miastem, jak Pekin czy Szanghaj, ale było tak samo znajome jak koreańskie górskie wioski i wioski.
Pierwsze zdjęcie, które zrobiliśmy, stało się ważnym kamieniem węgielnym projektu.
Dzięki uprzejmości Idea Image Institute of Architects Strona znajdowała się na obwodzie miasta i kraju, więc gimnazjum naturalnie włączyło do swojej okolicy piękne okolice Yongjia.
Sala gimnastyczna, która jest głównym programem, może pomieścić 4500 osób, a dzięki ruchomym krzesłom może pełnić rolę stadionu wielofunkcyjnego.
Na basenie znajduje się 10 pasów 50 m dla zawodników i 10 25 m pasów do treningu z 660 miejscami do siedzenia.
Dodatkowo boisko do badmintona, boisko do koszykówki i kort tenisowy znajdują się wewnątrz i na zewnątrz budynku dla mieszkańców.
Aby uniknąć szkód spowodowanych przez lokalną powódź, gimnazjum jest zaprojektowane z pilotami, z miejscem parkingowym pod nim.
Site Plan Architekt: Idea Image Institute of Architects Lokalizacja: Yongjia, China Funkcja: Obiekty sportowe Łączna powierzchnia: 18 821.4.
Gimnazjum: 9 782,3.
Pula: 6 432,3.
Badminton: 2 606,8.
Historie: 4Fl.
Wysokości: 33,9 m Struktura: SRC Wykończenie: Aluminiowy panel ETFE, BIPV Sala gimnastyczna: 5 307 miejsc Plan
[hasła pokrewne: kalkulator doboru grzejników, parafia matki boskiej częstochowskiej wołomin, detail magazine ]

Powiązane tematy z artykułem: detail magazine kalkulator doboru grzejników parafia matki boskiej częstochowskiej wołomin