Architektura 21szego wieku : Stacja metra Rennes / Atelier Zündel & amp; Cristea

Dzięki uprzejmości Atelier Zündel & Cristea architekci z Paryża, Atelier Zündel & Cristea, podzielili się z nami projektem nowej stacji metra Saint Germain w Rennes we Francji.
Dodatkowe zdjęcia i krótki opis od architektów są dostępne po przerwie.
W Metropolis of the Future wzmocnienie transportu publicznego i poszerzenie jego możliwości zachęca do wymiany między ludźmi, pomysłami i wizjami.
Badania pokazują, że istnienie stałych linii transportu publicznego, a mianowicie metra, odgrywa istotną rolę w pobudzaniu harmonijnego rozwoju gospodarczego w różnych dzielnicach miasta, proces ten rozprzestrzenia się na zewnątrz w kierunku nowych przedmieść.
Dzięki uprzejmości Atelier Zündel & Cristea Nasz projekt na stację metra Saint Germain w Rennes próbuje nadać konkretny i widoczny nowy wymiar miejskiego znaczenia metra, koncentrując się na zrozumiałości i jakości przestrzeni stacji.
Od początku chcieliśmy wrócić do podstaw tego, czym powinna być stacja metra, identyfikując dla nas niezbędne cechy stacji dedykowanej tym środkom transportu: zrozumiałość, funkcjonalność, trwałość, dostępność, bezpieczeństwo.
Dzięki uprzejmości Atelier Zündel i Cristea dzięki uprzejmości Atelier Zündel & Cristea
[więcej w: castorama oświęcim godziny otwarcia, detail magazine, evalon ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama oświęcim godziny otwarcia detail magazine evalon