Architektura i nowoczesne budownictwo – XIII Międzynarodowy Konkurs Projektów Architektonicznych dla studentów 2011

W dawnych czasach żyliśmy z dziką przyrodą, walcząc z jej surowością i szorstkością i czerpiąc korzyści z jej płodności.
Dzika natura była bezpośrednio związana z naszym życiem.
W naszym obecnym wieku żyjemy w miastach.
Miasto to duże, stworzone przez człowieka środowisko, w którym nie myślimy już zbyt wiele o sile natury, z wyjątkiem sytuacji, gdy jesteśmy zaszokowani sporadycznymi klęskami żywiołowymi, takimi jak burze, powodzie, susze i trzęsienia ziemi.
Jednak wciąż instynktownie wspominamy życie naszych przodków i mamy złożone uczucia lęku i tęsknoty za życiem na pustyni.
Design.
Dom do życia na pustyni ., dla współczesnych mieszkańców miast.
którymi jesteśmy my.
Puszcza może być dowolnego typu: głęboki las, gęsty las, rozległa łąka na afrykańskiej sawannie, biegun południowy, pustynia lub morze.
Możesz też zaprojektować schronienie przed klęskami żywiołowymi, takimi jak burze, trzęsienia ziemi lub obfite opady śniegu.
Struktura domu może być z drewna, muru, ubitej ziemi, lub.
Jeśli to konieczne .
może być wykonany z superstopów, które są wykorzystywane do statków kosmicznych.
Zaproponuj dom na pustyni, w którym my, ludzie w nowoczesnym wieku, możemy poczuć zarówno bogactwo, jak i twardość Puszczy, i wyczuć nasz związek z tym.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę konkursu.
[przypisy: parafia matki boskiej częstochowskiej w wołominie, płyta mdf castorama, firany rolety rzymskie ]

Powiązane tematy z artykułem: firany rolety rzymskie parafia matki boskiej częstochowskiej w wołominie płyta mdf castorama