Budownictwo i architektura : AD Recommends: Best of the Week

Jeden teatr, dwa domy, klasyczny motel i mykwa! Wszystkie świetne posty, które mogłeś pominąć w zeszłym tygodniu.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Teatr Almonte w Huelva / Donaire Arquitectos Budynek znajduje się na terenie starej winnicy.
Ma wyzwanie zintegrowania istniejących starych budynków, zadeklarowanych jako interesy kulturowe, i będące częścią kompleksu kulturowego w sumie trzech budynków i wspólnej przestrzeni.
Ta przestrzeń zamienia się w główne miejsce miasta i ważny obszar spotkań (czytaj dalej.) Dom Pustyni / Marmol Radziner Dom Pustyni, prototypowy dom Marmola Radzinera ma na celu jak najlepsze uchwycenie widoków na szczyt San Jacinto i okoliczne góry .
Położony na terenie o powierzchni pięciu akrów w Desert Hot Springs w Kalifornii, dom rozciąga się poprzez krajobraz z zadaszonymi powierzchniami mieszkalnymi na zewnątrz, które podwajają powierzchnię 2000 stóp kwadratowych.
Wolnostojący wiata pozwala właścicielom na opuszczenie samochodu.
kiedy zbliżają się do swojego domu (czytaj więcej.) Mikve Rajel / Pascal Arquitectos Mikve jest rytualną kąpielą oczyszczenia w żydowskiej religii.
Możliwe jest nurkowanie w świeżej źródlanej wodzie lub w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu, zasilane wodą deszczową, która musi być zebrana, zmagazynowana i przekazana do naczynia zwanego Mikvem.
Wszystko to musi odbywać się według bardzo surowego zestawu zasad dotyczących stopnia czystości wody.
Zasady te obejmują również wykorzystanie materiałów, środków architektonicznych i uzdatniania wody (czytaj więcej.) Pilar House / FILM-OBRAS DE ARQUITECTURA Praca, dom minimalny został pomyślany jako wyjątkowa i elastyczna przestrzeń do pracy z rurami.
który łączy plac, z widokiem na działkę i ekspansję.
Przestrzeń ta składa się z poziomego obramowania 3 boków o stałej szerokości, grubości i przezroczystości zmiennej, modulowanej i zbudowanej z cegły panderete (czytaj dalej.) AD Classics: Museumotel / Pascal Hausermann Museumotel to co najmniej niezwykły hotel.
Grupa białych, okrągłych konstrukcji, które tworzą pensjonaty, przypomina przestrzenie kosmiczne skrzyżowane z hobbitowymi dziurami, usadowione w lesistym krajobrazie północno-wschodniej Francji.
Wnętrza są jeszcze bardziej przestronne: ogromne okrągłe okna, ociekające kolumny wsporcze, zakrzywione klatki schodowe i łukowe drzwi są cechą wspólną (czytaj więcej.)
[patrz też: stalbud skoczów, detail magazine, designerskie lampy ]

Powiązane tematy z artykułem: designerskie lampy detail magazine stalbud skoczów