Budownictwo i architektura : $ H! T HAPPENS: innowacyjna wystawa podróżnicza kuratorowana przez Juergena Mayera H.

Dlaczego Berlin.
Kiedy centrum przemysłowe, a potem miasto podzielone, mury berlińskie padły lata temu, a jego bramy pozostały otwarte do eksperymentów.
Miasto przyciąga artystów i projektantów z całego świata do dawnych budynków fabrycznych, przekształconych w pracownie i galerie.
Ulice Berlina zwiększają potencjał tego, co nowe, być może bardziej niż jakiekolwiek inne miejsce dzisiaj.
Stało się awangardową stolicą projektowania w nietypowym miejscu, zapraszając międzynarodowe talenty w nakładających się na siebie dyscyplinach sztuki, architektury, projektowania przemysłowego i produktów.
Wystawa $ H! T HAPPENS W Berlinie eksploruje estetyczne i techniczne innowacje twórców w mieście, prezentując zarówno wschodzących, jak i uznanych projektantów.
Niespodziewany jest normą; próby i błędy, błędne obliczenia i niepowodzenia, eksperymenty i niespodzianki – wszystko to tworzy genialne strategie projektowe.
Wyniki tych eksperymentów zostaną zaprezentowane w prasie specjalistycznej i wydarzeniach AD od 14 maja 2011 r.
W nowojorskim salonie i 17 czerwca 2011 r.
W salonie Toronto Relative Space & Floorworks.
Niestandardowa ściana wideo Clarity Matrix firmy Planar zostanie zainstalowana w sklepie w salonie Relative Space, a cała kreatywna treść będzie transmitowana 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby pokazać nadchodzącą wystawę ponad 10 berlińskich projektantów.
Więcej informacji można znaleźć na temat poszczególnych projektantów biorących udział w berlinhappens.com.
[więcej w: wołomin parafia matki boskiej częstochowskiej, parasol ogrodowy castorama, firany rolety rzymskie ]

Powiązane tematy z artykułem: firany rolety rzymskie parasol ogrodowy castorama wołomin parafia matki boskiej częstochowskiej