Budownictwo i architektura : Wywiady AD: Steve McDowell / BNIM

Podczas konferencji AIA w Nowym Orleanie w 2011 roku mieliśmy okazję usiąść i porozmawiać ze Stevem McDowellem, dyrektorem ds.
Projektu BNIM, firmy architektonicznej roku 2011.
BNIM został założony ponad 40 lat temu z zaangażowaniem na rzecz doskonałości w projektowaniu.
Obecnie firma Kansas City z siedzibą główną w Missouri współpracuje z wysokoprofilowanymi architektami, takimi jak Steven Holl, by wyprodukować wielokrotnie nagradzaną ekspansję Block Building dla Muzeum Sztuki Nelsona-Atkinsa, które przyczyniły się do rozwoju edukacji budowanie zrównoważonego rozwoju dzięki innowacyjnemu projektowi Omega Center for Sustainable Living, który jest pierwszym projektem na świecie, który pozwala osiągnąć oba cele.
Status i LEED Platinum oraz zakres prac BNIM obejmuje także więcej projektów wiejskich, takich jak Midwest Retreat.
BNIM, 2011 AIA Firm the Year – Zdjęcie dzięki uprzejmości BNIM Steven Holl udostępnił,.
Wybraliśmy BNIM Architects ze względu na ich skupienie na innowacyjności, nienagannej reputacji i posturze, ale otrzymaliśmy od nich znacznie więcej.
Z wymagającym poziomem troski i zaangażowania w architekturę, współpraca była najlepsza, jakiej doświadczyła nasza firma.
Doskonałość BNIM w zakresie projektowania i zrównoważonego rozwoju została doceniona poprzez otrzymanie ponad 300 nagród za wzornictwo na poziomie lokalnym, regionalnym i krajowym.
Ich 7 nagród COTE Top Ten Green, 3 nagrody GSA Design Excellence, 20 nagród honorowych i doskonałości w dziedzinie designu w siedmiu różnych rozdziałach AIA oraz dwie krajowe nagrody AIA Honor Awards to świadectwo ich procesu integracji i współpracy z klientami i konsultantami, tworzenie projektów, które odzwierciedlać równowagę ludzi, planety i dobrobytu.
Dodatkowe projekty BNIM prezentowane na Blogu obejmują: Centrum życia chrześcijańskiego mostu dla pieszych w Wielkiej Brytanii Bazy Marynarki Wojennej w Greater North Charleston
[hasła pokrewne: firany rolety rzymskie, pucolany, castorama rumia ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama rumia firany rolety rzymskie pucolany