Budownictwo wczoraj i dzis : Aktualizacja: Nowy Amsterdam Pavilion Opens / Ben van Berkel

UNStudio Ostatniego lata mieliśmy okazję omówić pomysły projektowe Ben van Berkel za jego New Amsterdam Pavilion w Nowym Jorku (zobacz naszą wcześniejszą relację tutaj).
W tym czasie, gdy elegancka forma rzeźbiarska pawilonu była kompletna, wnętrze pawilonu było jeszcze w budowie.
Teraz, gdy wnętrze i krajobraz są kompletne, pawilon został otwarty do użytku publicznego.
Pawilon ten, mieszczący się poza terminalem South Ferry w Peter Minuit Plaza, będzie pełnił rolę nowego centrum kulturalnego w centrum skrzyżowania przekraczającego codziennie ponad 150 000 mieszkańców.
Zaprojektowany jako współczesny.
Salon na świeżym powietrzu ., projekt dostarczy informacji dla odwiedzających, lokalnie uprawianej żywności dla smakoszy oraz miejsca na spontaniczne i zaplanowane zajęcia.
Dodatkowo, o godzinie 12:00 pawilon będzie świecił barwą w hołdzie Peterowi Minuitowi, którego nazwa tłumaczy się na północ.
Więcej o pawilonie po przerwie.
Pawilon jest prezentem od Holandii do Nowego Jorku, na cześć czterech wieków przyjaźni i wzajemnej pasji do wartości innowacji i kreatywności.
Warrie Price of the Battery Conservancy powiedział: Holandia jest krajem, który wyznacza światowe standardy tego, w jaki sposób miasta i kraje mogą się zregenerować dzięki profesjonalnej sile innowacyjnych i utalentowanych projektantów oraz dzięki sile i pięknu naturalnego świata.
Bateria, w której urodził się Nowy Jork, rozpoczęła własną rewitalizację dzięki pracy słynnego holenderskiego projektanta ogrodów, Piet Oudolfa, który stworzył z nami największe, wieloletnie ogrody w Ameryce Północnej, wolne i otwarte dla publiczności.
Dzięki New Amsterdam Plein & Pavilion, z przyjemnością kontynuujemy naszą misję doskonałości projektowej, uprzywilejowaną w rozszerzaniu naszego połączenia z wielką tradycją holenderskiego wzornictwa i zaszczyt, że możemy przynieść nowojorczykom i gościom z całego świata radość natury, przyjemność we wspólnocie i wartość wielkiej nowoczesnej architektury..
Ben van Berkel w Pawilonie zeszłego lata Jeśli jesteś w centrum miasta, koniecznie sprawdź to.
[patrz też: lego technic allegro, stalbud skoczów, balustrady nierdzewne cena ]

Powiązane tematy z artykułem: balustrady nierdzewne cena lego technic allegro stalbud skoczów