Budownictwo wczoraj i dzis : Najlepsze projekty ekologiczne: studia przypadków w ramach seminarium dotyczącego zrównoważonego projektowania

Architekci z różnorodnymi i interesującymi zielonymi projektami w Ameryce Północnej zaprezentują swoją pracę, ilustrującą najlepsze praktyki w celu osiągnięcia wysokiej wydajności przy zachowaniu wyjątkowych standardów estetyki i zrównoważonego rozwoju.
Paneliści omówią trzy projekty.
małe, średnie i duże.
podzielić się tym, w jaki sposób kwestie związane ze zrównoważonym rozwojem stały się integralną częścią procesu projektowania.
Tematy do omówienia obejmują wybór odpowiednich materiałów i technologii, podejmowanie decyzji dotyczących strategii oszczędzania energii, równoważenie estetyki z wydajnością, spełnianie i zarządzanie oczekiwaniami klientów, osiąganie przyjaznych dla środowiska budynków w terminie i w ramach budżetu, korzystanie z modelowania informacji o budynku (BIM) i stosowanie postów – zdobyte lekcje.
Jane Kolleeny, redaktor naczelny GreenSource, będzie moderować.
Paneliści to Sam Batchelor, AIA, LEED AP, Principal, designLAB architects inc; Aaron Jobson, AIA, LEED AP, Principal, Quattrocchi Kwok Architects; Bradley Khouri, AIA, Principal & Founder, b9 architects inc.
Webinarium odbędzie się w najbliższy czwartek, 19 maja, w godzinach od 2:00 do 15:00 czasu EST.
Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Aby zarejestrować się na to seminarium internetowe, kliknij tutaj.
[więcej w: zagospodarowanie skarpy, wołomin parafia matki boskiej częstochowskiej, płyta mdf castorama ]

Powiązane tematy z artykułem: płyta mdf castorama wołomin parafia matki boskiej częstochowskiej zagospodarowanie skarpy