Nowoczesna architektura : Muzeum Sztuki i Archeologiczne / CVDB Arquitectos

Dzięki uprzejmości CVDB Arquitectos Muzeum Sztuki i Archeologii w Vale do Coa w Portugalii przez CVDB Arquitectos jest wstępem do międzynarodowego konkursu publicznego organizowanego przez Portugalski Instytut Archeologiczny.
Projekt znajduje się na stosunkowo odosobnionym krajobrazie i tworzy silne połączenie między naturalnymi i wbudowanymi formami na stronie.
Więcej o tym projekcie po przerwie.
Projekt celebruje charakter terytorium poprzez silny związek między krajobrazem i elementami budowanymi.
Budynek znajduje się w pobliżu najwyższego punktu skarpy.
Dzięki uprzejmości CVDB Arquitectos Muzeum jest dużym kamiennym ciałem, które zamieszkuje teren, ponieważ projektuje się nad krajobrazem.
Patio jest rdzeniem muzeum, przestrzeni publicznej, w której splatają się przestrzenie, gdy architektura otwiera się w kierunku krajobrazu.
elewacja 01 W nocy nieważkość wzniesionego masywnego ciała jest zawieszona przez światło, które pochodzi z przeszklonej elewacji budynku.
Daje złudzenie, że muzeum jest jedyną istotą w krajobrazie.
Dzięki uprzejmości CVDB Arquitectos Architekci: CVDB Arquitectos Lokalizacja: Vale do Coa, Portugalia Międzynarodowy konkurs publiczny: druga nagroda Klient: Portugalski Instytut Archeologiczny Obszar budowy: 6 000 m2 Szacunkowy koszt budowy: 15 000 000 euro
[podobne: płyta mdf castorama, renowacja okien drewnianych cennik, balustrady nierdzewne cena ]

Powiązane tematy z artykułem: balustrady nierdzewne cena płyta mdf castorama renowacja okien drewnianych cennik