Nowoczesna architektura : Pionowe wsie dla europejskich Snowbirds / OFF Architecture, PR Architect i Samuel Nageotte

Dzięki uprzejmości OFF Architecture, PR Architect i Samuel Nageotte Międzynarodowy projekt architektoniczny Solar Park South przyznał francuskim firmom OFF architekturę, PR Architect i Samuel Nageotte za ich pracę zatytułowaną Verical Villages in Calabria, Italy.
Zawody odbyły się pod hasłem.
Solar Highway ., ponownie wykorzystując fragmenty autostrady Salerno-Reggio Calabria, które wkrótce zostaną wycofane z eksploatacji przez Włoski Autostradowy Zarząd.
Przebudowa odcinka wiaduktu autostrady Salerno-Reggio Calabria została starannie przemyślana przez architektów dla każdego z jej elementów, aby jak najlepiej zintegrować projekt z potencjałem miejsca.
Podstawowe pytanie, jakie stawia konkurencja, to to, że takie miejsca i możliwości nietypowej przebudowy są społecznie, kulturowo i gospodarczo dla regionu.
OFF Architektura, PR Architect i Samuel Nageotte proponują przywrócenie wiaduktów do ośrodków mieszkalnych, rekreacyjnych i zdrowotnych, które przyjmują typologię, która wyrasta z kontekstu i celu rozwoju świadomego ekologicznie.
Projekt był pod silnym wpływem głównych obserwowalnych postaci witryny.
Region Calabre ma jeden z najbardziej stabilnych klimatów na świecie i znajduje się w wielu naturalnych siedliskach wśród ludzkich interwencji.
Dzięki uprzejmości OFF Architecture, PR Architect i Samuel Nageotte Wiadukt, jaki istnieje do tej pory, ma dobrze połączone drogi, które niegdyś były głównymi arteriami komunikacyjnymi, zbudowane dla dużego natężenia ruchu i wyższych niż normalne ładunków na żywo na mostach.
The.
Stos i pokład.
Konstrukcja mostu wykorzystuje jak najmniej materiału do pokonania jego odległości, dzięki czemu jest skuteczny przy niewielkim wpływie na krajobraz.
Morze Tyrreńskie można obserwować z wiaduktu, a także z naturalnego kontekstu lądu.
Ta strona znajduje się również w pobliżu Mt.
Etna, która jest aktywnym wulkanem i ma silny potencjał geotermalny na stronie.
Calabre przyciąga dużą populację migrującą, poszukującą zarówno trasy, jak i osiedlenia się w okolicy.
Strona i jej różne cechy stwarzają okazję do stworzenia infrastruktury umożliwiającej przystosowanie się do tego rodzaju migracji, która w dużej mierze obejmuje europejskich emerytów spoza Włoch, którzy szukają lepszej jakości życia.
Dzięki uprzejmości OFF Architecture, PR Architect i Samuel Nageotte Inspirowana forma dla.
Vertical Village.
powstały z morfologii wiaduktów, w szczególności stosów konstrukcji.
Pokład staje się zatem wzmocnieniem tych obszarów mieszkalnych poprzez powierzchnie komercyjne, wyposażenie, centra medyczne i pomieszczenia rekreacyjne.
Budowa architektury ma na celu wzmocnienie wiaduktu.
istniejącą formę architektoniczną, aby zachować minimalny wpływ na sam krajobraz.
Projekt ma na celu udział w ewolucji oryginalnych wiaduktów w celu utrwalenia ich pierwotnej tożsamości.
Dzięki uprzejmości OFF Architecture, PR Architect i Samuel Nageotte Projekt pojawi się jako współczesny wkład archeologiczny w istniejącą konstrukcję, która obejmie istniejącą i zrestrukturyzuje ją, aby nadać jej nowy oddech.
Górna część jednego z pokładów wiaduktów zamieszka deptak dla pieszych.
niemniej jednak dla innych pokład pozostanie jako droga ruchu, aby szanować istniejące ścieżki miasta.
Komunia infrastruktury w jej krajobrazie powinna być wystarczająca, aby ustanowić pierwszorzędną jakość życia wraz z odpowiedzialną reakcją na środowisko.
Dzięki uprzejmości OFF Architecture, PR Architect i Samuel Nageotte HARMONOGRAM / KOSZTY a) Opracowanie projektu Badania architektoniczne, badania strukturalne b) Pierwsza faza: 2011 / Przygotowanie (10%) Rekonstrukcja infrastruktury Rekonstrukcja pokładu Diagnostyka strukturalna c) Drugi etap: 2011-2015 / Sieci (20%) Wzmocnienie Drogi Kolumny i wzmocnienie fundamentów Nadbrzeżne pokłady Konstrukcja krajobrazu Interwencje artystyczne.
d) Trzecia faza: 2011-2015 / Woda i energia (30%) Instalacje sieciowe (elektryczne i sanitarne) Elektrownia geotermalna (grant europejski + inwestycje prywatne) e) Faza czwarta: 2013-2015 / Tworzenie struktury programowej (30%) f ) Piąty etap: 2015-2025 / Kolonizacja (10% + inwestycje prywatne) Budownictwo mieszkaniowe Rozwój komercyjny Rozwój infrastruktury publicznej za pośrednictwem Bustler Detail 05
[podobne: firany rolety rzymskie, designerskie lampy, stalbud skoczów ]

Powiązane tematy z artykułem: designerskie lampy firany rolety rzymskie stalbud skoczów