Nowoczesna architektura : Taniec aniołów – XXI Century Theatre w dawnym kościele św. Anny / Silva & amp; Roth Architekci

Dzięki uprzejmości Silva & Roth Architects The XXI Century Theatre, który znajduje się w byłym Sant.
Kościół Anny w Pradze, Republika Czeska, to opracowana przez choreografię strategia przestrzenna, która rozpoczyna się od przekładania słów na czynności, a następnie manifestuje działania w przestrzeni.
Architekci Silva & Roth opracowali.
Anioły.
Taniec.
poprzez pojęcia działań i ruchu, spontaniczne zachowania i przestrzeń architektoniczną.
Więcej o tym projekcie po przerwie.
Wyzwaniem stawianym przez Architekci Silva & Roth była chęć kontrolowania i definiowania działań i zachowań dozwolonych przez przestrzeń poprzez jej wewnętrzne intencje.
Działania zdefiniowane przez ruch stają się nieskończonym, niezwiązanym zdarzeniem, które znajduje się w stanie zawieszenia, ponieważ ma ciągle potencjał.
Spontaniczne zachowania klientów i odbiorców stają się częścią tańca, ponieważ każdy z nich wchodzi w rolę uczestnika spektaklu.
Intuicyjne i nieprzewidywalne ruchy każdej osoby w przestrzeni opracowanej przez Silva & Roth Architekci na nowo definiują dynamiczne wrażenia przestrzeni dla każdego.
Sekcja 01 Przestrzeń architektoniczna budynku nabiera czwartego wymiaru od społecznych implikacji ruchu, umożliwiając nowe relacje między występem a jego bohaterami.
Element czasu staje się kluczowym komponentem, który zmienia wrażenia społeczne przestrzeni z chwili na chwilę.
diagram 02 Architekci: Silva & Roth Architekci Lokalizacja: Praga, Czechy Zespół projektowy: Lia Silva, Davide Roth Projekt:.
Anioły.
Taniec.
.
XXI Century Theatre w byłym Sant.
Kościół Anny.
Prague Seats: 207 Rok projekcji: 2011
[patrz też: kalkulator doboru grzejników, renowacja okien drewnianych cennik, castorama rumia ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama rumia kalkulator doboru grzejników renowacja okien drewnianych cennik